Marc Dorcel
Przyjemność w każdym dotyku
Kup teraz!

Wasze opinie

Dostałem od koleszków masturabator joylite na kawalerski. Takie usteczka. Nie powinienem po ślubie nawet sprawdzać, ale kto by nie spróbował? Może nie to samo co seks ale też mega.

Zyga

te wibrujace pierscienie erekcyjne rewelka. Szczerze polecam!!!

Remi

Dostałam od męża Body Wand Original na urodziny i powiem wam, że to naprawdę świetny produkt. Mieliśmy kiedyś inny masażer, ale w porównaniu z tym, to była pomyłka. Ten marka dorcela świetnie sprawdza się nie tylko przy masażu erotycznym, ale można też go stosować na karku :)

igi

Nabyłem Marc Dorcel Sex Shot Extra bo spodobała mi się reklama mini-masturbatorków. Stanęło na tym, żę jestem teraz szczęścliwym posiadaczem wszystkich 3 rodzajów. Każdy daje diametralnie inne orgazmy dlatego warto.

GROWER87

Ostatnimi czasy zdażało mi się troszkę niedomagać. Moja partnerka powiedziała że czytała o pierścieniach erekcyjnych które blokują odpływ krwi. Zamówiliśmy wysyłkowo power clita i jesteśmy zadowoleni.

Andrzej

mam w swoim arsenale kilka zabawek i można powiedzieć że znam się na rzeczy. Wszystkim paniom które lubią samotne igraszki polecam z czystym sumieniem wibrator Expert G Marca Dorcela. U mnie zdał egzamin na „5”. Mam go już rok i działa bez zarzutu.

Brygida

Koleżanki sprezentowały mi najpierw jednego 'króliczka' ,niby dla żartu, drugiego kupiłam już sama. Najlepszy rodzaj wibratorów – 2 w jednym, a nawet 3.

Szufla